Hizmetlerimiz

Tasarım esnasında mekanın mimari özellikleri tarafımızdan incelenir ve mimari karakterler korunarak, aydınlığı sağlayacak ışık kaynaklarının sanatsal boyutta uyumu sağlanır.

Ekonomik ve kaliteli bir aydınlık sağlanması için gerekli hesap yöntemleri tarafımızdan uygulanır.

Konforu ve estetiği bir arada sunan otomasyon sistemlerimizde arzu ettiğiniz tüm çözümleri bulmanız mümkün. Dokunmatik ekran yardımı ile internete erişebilir, müzik dinleyebilirsiniz. İsterseniz akıllı anahtar ile oda sıcaklığını istediğiniz seviyeye getirebilir ya da sinema izleme modunda ışık şiddetini tek bir dokunuşla ayarlayabilirsiniz. Tüm mobil cihazlardan evinize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz güvenlik kamerasından aldığınız görüntüyü televizyon ekranına aktarabilirsiniz. Deneyimli ve uzman kadromuzla akılcı çözümler için yanınızdayız…

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz; satış öncesi verilen hizmet kalitesini, satış sonrasında da her türlü ihtiyacınızın karşılanması için sunmaya devam etmekten memnuniyet duymaktadır.

Hakkımızda

Galata Aydınlatma 1995 yılından beri aydınlatma sektörüne yön veren firmaların temsilcilik ve distribütörlüğünü gerçekleştirerek iç ve dış aydınlatmada ithal aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

Aydınlatma hesabı ve tasarımı konusunda teknoloji ile tasarımın sentezini oluşturan lider kuruluşların mimari aydınlatma proje departmanları desteği ile çalışmakta ve mekanlarda en doğru bilimsel ve sanatsal çözümlere ulaşmaktadır.

Haberler

Lorem Ipsum

Yeni Web Sitemiz Yayında

İletişim

Galata Elektrik Aydınlatma
Levent Mah. Üstzeren sk. No:6
34330 Levent-İstanbul/TURKEY
tel :+90 212 282 2921
fax:+90 212 282 7947
info@galataaydinlatma.com
www.galataaydinlatma.com

Sosyal Medya